Os 15961 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 12.07 | 3 | |||
Plačkov | 12.13 | 12.13 | |||
Kamenice u Humpolce | 12.17 | 12.17 | |||
Slavníč | 12.20 | 12.20 | |||
Herálec | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Radňov | 12.28 | 12.28 | |||
Lípa | 12.32 | 12.38 | 2 | ||
Petrkov | 12.43 | 12.43 | |||
Dolík | 12.46 | 12.46 | |||
Havlíčkův Brod | 12.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci