Os 15869 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 15.05 | 2 | |||
Ahr Třebestovice | 15.09 | 15.09 | |||
Sadská | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Hořátev | 15.16 | 15.16 | |||
Nymburk město | 15.20 | 15.21 | 1/2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci