Os 15818 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 15.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 15.41 | 15.41 | |||
Nemyčeves | 15.44 | 15.44 | |||
Jičíněves | 15.48 | 15.48 | |||
Žitětín | 15.51 | 15.51 | |||
Bartoušov zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Pševes | 15.56 | 15.56 | |||
Kopidlno | 16.00 | 16.06 | 4 | ||
Mlýnec | 16.10 | 16.10 | |||
Rožďalovice | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Ledečky | 16.19 | 16.19 | |||
Křinec | 16.25 | 16.29 | 3 | ||
Oskořínek | 16.35 | 16.35 | |||
Jíkev | 16.39 | 16.39 | |||
Veleliby | 16.43 | 16.48 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci