Os 15809 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.04 | 3 | |||
Veleliby | 8.08 | 8.08 | 4 | ||
Jíkev | 8.12 | 8.12 | |||
Oskořínek | 8.15 | 8.15 | |||
Křinec | 8.21 | 8.28 | 3 | ||
Ledečky | 8.33 | 8.33 | |||
Rožďalovice | 8.36 | 8.37 | 2 | ||
Mlýnec | 8.42 | 8.42 | |||
Kopidlno | 8.47 | 9.04 | 2 | ||
Pševes | 9.08 | 9.08 | |||
Bartoušov zastávka | 9.10 | 9.10 | |||
Žitětín | 9.13 | 9.13 | |||
Jičíněves | 9.16 | 9.16 | |||
Nemyčeves | 9.22 | 9.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 9.25 | 9.25 | |||
Jičín | 9.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci