Os 15808 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 8.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 8.41 | 8.41 | |||
Nemyčeves | 8.44 | 8.44 | |||
Jičíněves | 8.48 | 8.48 | |||
Žitětín | 8.51 | 8.51 | |||
Bartoušov zastávka | 8.53 | 8.53 | |||
Pševes | 8.56 | 8.56 | |||
Kopidlno | 9.00 | 9.06 | 3 | ||
Mlýnec | 9.10 | 9.10 | |||
Rožďalovice | 9.15 | 9.16 | 2 | ||
Ledečky | 9.18 | 9.18 | |||
Křinec | 9.24 | 9.33 | 3 | ||
Oskořínek | 9.39 | 9.39 | |||
Jíkev | 9.43 | 9.43 | |||
Veleliby | 9.47 | 9.48 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 9.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci