R 1542 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xBee240 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 15.35 | ||||
Linz Franckstraße | 15.39 | 15.39 | 1 | ||
Steyregg | 15.42 | 15.43 | |||
St. Georgen a. d. Gusen | 15.50 | 15.50 | 1[4], | ||
St. Georgen a. d. Gusen Hst | 15.52 | 15.53 | 1 | ||
Lungitz | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Gaisbach-Wartberg [3] | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Pregarten | 16.12 | 16.13 | 1 | ||
Kefermarkt | 16.23 | 16.23 | 3 | ||
Lasberg - St. Oswald | 16.26 | 16.27 | 1 | ||
Freistadt [3] | 16.33 | 16.33 | 2 | ||
Summerau | 16.42 | 16.45 | 1 | ||
Rybník | 16.57 | 16.59 | 1/2 | ||
Kaplice | 17.13 | 17.14 | 3 | ||
Velešín město | 17.23 | 17.24 | |||
České Budějovice | 17.43 | 17.57 | IV | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.28 | 18.29 | 3 | ||
Soběslav | 18.40 | 18.41 | 3 | ||
Tábor | 18.57 | 18.59 | 3/3 | ||
Olbramovice | 19.39 | 19.39 | 1/2 | ||
Benešov u Prahy | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 20.25 | 20.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci