R 1540 „F. A. Gerstner“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xBee240 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 11.35 | ||||
Linz Franckstraße | 11.39 | 11.39 | 1 | ||
Steyregg | 11.42 | 11.43 | 2 | ||
Pulgarn | 11.46 | 11.46 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
St. Georgen a. d. Gusen Hst | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Lungitz | 11.59 | 12.00 | 2 | ||
Gaisbach-Wartberg [3] | 12.07 | 12.08 | 2 | ||
Schloß Haus | 12.10 | 12.11 | 1 | ||
Pregarten | 12.14 | 12.15 | 1 | ||
Kefermarkt | 12.24 | 12.25 | 3 | ||
Lasberg - St. Oswald | 12.28 | 12.28 | 1 | ||
Freistadt [3] | 12.34 | 12.35 | 2 | ||
Summerau | 12.43 | 12.45 | 1 | ||
Rybník | 12.57 | 12.59 | 1/2 | ||
Kaplice | 13.13 | 13.14 | 3 | ||
Velešín město | 13.23 | 13.24 | |||
České Budějovice | 13.43 | 13.57 | IV | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.28 | 14.29 | 3 | ||
Soběslav | 14.40 | 14.41 | 3 | ||
Tábor | 14.57 | 14.59 | 3/3 | ||
Olbramovice | 15.39 | 15.39 | 1/2 | ||
Benešov u Prahy | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 16.25 | 16.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci