Os 15014 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 10.39 | 1A | |||
Dvořisko | 10.42 | 10.42 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 10.45 | 10.45 | |||
Vysoké Mýto | 10.49 | 10.51 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 10.54 | 11.03 | 1 | ||
Džbánov | 11.08 | 11.08 | |||
Hrušová | 11.11 | 11.11 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 11.14 | 11.16 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 11.18 | 11.18 | |||
Řídký | 11.22 | 11.22 | |||
Tržek | 11.24 | 11.24 | |||
Litomyšl-Nedošín | 11.28 | 11.28 | |||
Litomyšl zastávka | 11.31 | 11.31 | |||
Litomyšl | 11.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci