Os 14021 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.31 | ||||
Olomouc-Smetanovy sady | 11.36 | 11.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Olomouc město | 11.40 | 11.40 | 2 | ||
Olomouc-Hejčín | 11.42 | 11.42 | |||
Olomouc-Řepčín | 11.46 | 11.46 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 11.50 | 11.50 | |||
Skrbeň | 11.54 | 11.54 | |||
Příkazy | 11.57 | 11.58 | 3 | ||
Senice na Hané | 12.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci