Os 13907 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 8.41 | ||||
Kroměříž-Oskol | 8.44 | ||||
Kotojedy | 8.45 | ||||
Jarohněvice | 8.49 | ||||
Šelešovice | 8.52 | ||||
Zdounky | 8.58 | 9.00 | |||
Zborovice zastávka | 9.05 | ||||
Zborovice | 9.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci