Os 13667 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město pod Sněžníkem | 13.10 | 2 | |||
Chrastice | 13.14 | 13.14 | |||
Vysoké Žibřidovice | 13.20 | 13.20 | |||
Hanušovice zastávka | 13.26 | 13.26 | |||
Hanušovice | 13.30 | 13.31 | 4 | ||
Hanušovice Holba | 13.33 | 13.34 | |||
Raškov | 13.36 | 13.37 | |||
Bohdíkov | 13.39 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci