Os 13660 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 9.15 | 4 | |||
Hanušovice zastávka | 9.18 | 9.18 | |||
Vysoké Žibřidovice | 9.24 | 9.24 | |||
Chrastice | 9.30 | 9.30 | |||
Staré Město pod Sněžníkem | 9.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci