R 1247 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.10 | II | |||
Zliv | 13.22 | 13.24 | 1/2 | ||
Číčenice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Protivín | 13.42 | 13.44 | 3 | ||
Písek | 13.56 | 13.58 | 3 | ||
Čížová | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Čimelice | 14.22 | 14.22 | 2 | ||
Mirovice | 14.29 | 14.29 | 2 | ||
Březnice | 14.38 | 14.39 | 1/2 | ||
Příbram | 14.58 | 14.59 | 2 | ||
Jince | 15.10 | 15.11 | 3 | ||
Lochovice | 15.20 | 15.20 | 3 | ||
Zdice | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Beroun | 15.36 | 15.37 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci