Os 12209 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 + 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 7.14 | 2 | |||
Uherský Ostroh | 7.19 | 2 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.24 | 3 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.26 | ||||
Kunovice zastávka | 7.29 | ||||
Uherské Hradiště | 7.35 | 7.44 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.50 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci