EC 121 „Hradčany“ | |
Řazení vlaku: 380 + WRmz815/WRmee816 + Apeer61 + BDsheer + Beer61 + Bmz235 + Bdmpee233 + Bpeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.11 | 4 | |||
Praha-Libeň | 5.17 | 5.18 | 3 | ||
Kolín | 5.54 | 5.55 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.15 | 6.17 | 4 | ||
Česká Třebová | 6.54 | 6.55 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.41 | 7.43 | |||
Hranice na Moravě | 8.12 | 8.13 | 2/2 | ||
Valašské Meziříčí | 8.37 | 8.39 | 3 | ||
Vsetín | 8.55 | 8.58 | 5 | ||
Horní Lideč | 9.15 | 9.17 | 4 | ||
Púchov | 9.39 | 9.41 | 3 | ||
Považská Bystrica | 9.52 | 9.57 | 3 | ||
Žilina | 10.28 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci