R 1130 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 8.09 | 2 | |||
Opava východ | 8.29 | 8.33 | 1 | ||
Opava západ | 8.38 | 8.38 | 3 | ||
Krnov-Cvilín | 8.58 | 8.59 | |||
Krnov | 9.03 | 9.09 | 3 | ||
Milotice nad Opavou | 9.24 | 9.25 | 3 | ||
Bruntál | 9.35 | 9.36 | 3 | ||
Valšov | 9.44 | 9.45 | 3 | ||
Lomnice u Rýmařova | 9.53 | 9.54 | |||
Dětřichov nad Bystřicí | 10.00 | 10.03 | 3 | ||
Moravský Beroun | 10.12 | 10.12 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 10.40 | 10.40 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 10.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci