EC 103 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Amnopuz158A + WRmnouz + 2xBmnouz61 + Bmnopuz61 + Bee238 + 3xBmpz73 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 6.07 | ||||
Warszawa Centralna | 6.20 | ||||
Warszawa Zachodnia | 6.25 | ||||
Zawiercie | 8.41 | 8.42 | |||
Sosnowiec Główny | 9.08 | 9.09 | |||
Katowice | 9.19 | 9.24 | |||
Zebrzydowice | 10.22 | 10.23 | |||
Bohumín | 10.40 | 10.52 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.59 | 11.01 | |||
Ostrava-Svinov | 11.07 | 11.09 | 3 | ||
Hranice na Moravě | 11.32 | 11.33 | 3/2 | ||
Přerov | 11.50 | 11.52 | 2 | ||
Otrokovice | 12.07 | 12.09 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Hodonín | 12.36 | 12.37 | 3 | ||
Břeclav | 12.50 | 13.02 | 2 | ||
Wien Simmering | 14.02 | 14.04 | 2 | ||
Wien Meidling | 14.24 | 14.30 | 5 | ||
Wiener Neustadt Hbf | 14.54 | 14.56 | 4 | ||
Bruck/Mur | 16.13 | 16.15 | |||
Leoben Hbf | 16.25 | 16.27 | 3 | ||
Knittelfeld | 16.45 | 16.47 | 2 | ||
Judenburg [2] | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Unzmarkt | 17.13 | 17.14 | 3 | ||
Treibach-Althofen | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
St. Veit a. d. Glan | 18.07 | 18.09 | 3 | ||
Klagenfurt Hbf | 18.21 | 18.23 | 1 | ||
Velden am Wörthersee | 18.35 | 18.36 | 3 | ||
Villach Hbf | 18.46 | 7AE |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci