Vlak Os 13770 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 14.55 | 2B/3 | |||
Vikýřovice u penzionu | 14.58 | ||||
Vikýřovice | 15.00 | ||||
Vikýřovice-Lesní | 15.02 | ||||
Petrov nad Desnou | 15.05 | 15.07 | |||
Rapotín zastávka | 15.09 | ||||
Rapotín | 15.10 | ||||
Velké Losiny | 15.14 | 15.16 | |||
Velké Losiny zastávka | 15.18 | ||||
Loučná nad Desnou-Filipová | 15.22 | ||||
Loučná nad Desnou | 15.25 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 15.29 | ||||
Kouty nad Desnou | 15.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci