Vlak 13763 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kouty nad Desnou | 10.36 | ||||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 10.39 | ||||
Loučná nad Desnou | 10.42 | ||||
Loučná nad Desnou-Filipová | 10.45 | ||||
Velké Losiny zastávka | 10.49 | ||||
Velké Losiny | 10.51 | 10.53 | |||
Rapotín | 10.56 | ||||
Rapotín zastávka | 10.57 | ||||
Petrov nad Desnou | 11.00 | 11.03 | |||
Vikýřovice-Lesní | 11.05 | ||||
Vikýřovice | 11.07 | ||||
Vikýřovice u penzionu | 11.09 | ||||
Šumperk | 11.12 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci