|
Os 5836 « předchozí | další » |
Trasa:
Kolín 17.29, Nymburk hl.n. 17.56-18.06, Lysá nad Labem 18.24-18.25, Praha Masarykovo nádraží 19.01 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
471 1) | - | 5833 | Nymburk hl.n. - Praha Masarykovo nádraží | 9425 | CZ-ČD |
471 a) | - | 5831 | Kolín - Praha Masarykovo nádraží | 9425 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 10.11.2013 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol Ve vlaku jsou řazeny vozy 1. i 2. třídy
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 5853 |
|
|