Os 8819 | |
Řazení vlaku: 163_b + 2xBee + 3xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 20.10 | 2./9 | |||
Košice predmestie | 20.12 | 20.13 | |||
Krásna nad Hornádom | 20.18 | 20.19 | |||
Nižná Myšľa | 20.25 | 20.26 | 1 | ||
Vyšná Myšľa | 20.28 | 20.29 | |||
Bohdanovce | 20.32 | 20.32 | |||
Ruskov | 20.36 | 20.37 | 2. | ||
Slanec | 20.43 | 20.44 | |||
Kalša | 20.49 | 20.50 | |||
Kuzmice | 20.55 | 20.56 | |||
Michaľany | 21.02 | 21.04 | |||
Čerhov | 21.09 | 21.10 | |||
Slovenské Nové Mesto | 21.15 | 21.16 | |||
Borša | 21.20 | 21.20 | |||
Streda nad Bodrogom | 21.24 | 21.25 | |||
Somotor | 21.28 | 21.29 | |||
Veľký Horeš | 21.36 | 21.37 | |||
Pribeník | 21.42 | 21.43 | |||
Dobrá | 21.45 | 21.46 | |||
Biel | 21.49 | 21.50 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 21.51 | 21.52 | |||
Čierna nad Tisou | 21.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci