Os 8817 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 18.50 | 1. | |||
Košice predmestie | 18.52 | 18.53 | |||
Krásna nad Hornádom | 18.58 | 18.59 | |||
Nižná Myšľa | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Vyšná Myšľa | 19.08 | 19.09 | |||
Bohdanovce | 19.11 | 19.12 | |||
Ruskov | 19.15 | 19.16 | 2. | ||
Slanec | 19.22 | 19.23 | |||
Kalša | 19.28 | 19.29 | |||
Kuzmice | 19.34 | 19.35 | |||
Michaľany | 19.41 | 19.43 | |||
Čerhov | 19.48 | 19.49 | |||
Slovenské Nové Mesto | 19.54 | 19.55 | |||
Borša | 19.58 | 19.59 | |||
Streda nad Bodrogom | 20.02 | 20.03 | |||
Somotor | 20.07 | 20.07 | |||
Veľký Horeš | 20.14 | 20.14 | |||
Pribeník | 20.19 | 20.20 | |||
Dobrá | 20.23 | 20.23 | |||
Biel | 20.26 | 20.26 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 20.28 | 20.28 | |||
Čierna nad Tisou | 20.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci