Vlak 8781 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 20.22 | ||||
Rožkovany | 20.24 | 20.25 | |||
Červenica | 20.28 | 20.28 | |||
Pečovská Nová Ves | 20.30 | 20.31 | |||
Sabinov | 20.35 | 20.36 | |||
Orkucany | 20.39 | 20.39 | |||
Šarišské Michaľany | 20.43 | 20.43 | |||
Veľký Šariš | 20.48 | 20.49 | |||
Prešov mesto | 20.55 | 20.56 | |||
Prešov | 20.59 | Nástupište č. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci