Vlak 8777 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 16.22 | ||||
Rožkovany | 16.24 | 16.25 | |||
Červenica | 16.28 | 16.28 | |||
Pečovská Nová Ves | 16.30 | 16.31 | |||
Sabinov | 16.35 | 16.36 | |||
Orkucany | 16.39 | 16.39 | |||
Šarišské Michaľany | 16.43 | 16.43 | |||
Veľký Šariš | 16.48 | 16.49 | |||
Prešov mesto | 16.55 | 16.56 | |||
Prešov | 16.59 | 17.13 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 17.16 | 17.17 | |||
Kendice | 17.20 | 17.21 | |||
Drienovská Nová Ves | 17.23 | 17.23 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 17.25 | 17.26 | |||
Ličartovce | 17.29 | 17.29 | |||
Obišovce | 17.32 | 17.32 | |||
Kysak | 17.35 | 17.37 | |||
Trebejov | 17.39 | 17.40 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 17.44 | 17.45 | |||
Ťahanovce | 17.49 | 17.49 | |||
Košice | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci