R 815 „Domica“ | |
Řazení vlaku: 242 + Aeer61 + Bd + Bmeer61 + Bpeer7661 + Bmeer61 + 3xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 16.03 | 2./2 | |||
Bratislava-Vinohrady | 16.08 | 16.09 | |||
Galanta | 16.35 | 16.37 | |||
Šaľa | 16.45 | 16.47 | |||
Šurany | 17.08 | 17.09 | |||
Podhájska | 17.23 | 17.24 | |||
Levice | 17.47 | 17.49 | |||
Kozárovce | 17.59 | 18.01 | |||
Nová Baňa | 18.15 | 18.16 | |||
Žarnovica | 18.26 | 18.27 | |||
Žiar nad Hronom | 18.39 | 18.40 | |||
Zvolen osobná stanica | 18.58 | 19.13 | 3. | ||
Detva | 19.31 | 19.32 | |||
Kriváň | 19.36 | 19.37 | nástupište | ||
Lučenec | 19.59 | 20.01 | |||
Fiľakovo | 20.12 | 20.14 | |||
Jesenské | 20.39 | 20.41 | |||
Číž kúpele | 20.53 | 20.54 | |||
Tornaľa | 21.09 | 21.11 | |||
Plešivec | 21.23 | 21.26 | |||
Rožňava | 21.37 | 21.39 | 2. | ||
Moldava nad Bodvou | 22.10 | 22.11 | |||
Košice | 22.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci