Os 7530 | |
Řazení vlaku: 750_b + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horná Štubňa | 17.46 | ||||
Horná Štubňa zastávka | 17.50 | 17.51 | |||
Turčianske Teplice | 17.56 | 17.57 | |||
Diviaky | 17.59 | 18.00 | |||
Malý Čepčín | 18.03 | 18.04 | |||
Jazernica | 18.07 | 18.07 | |||
Kláštor pod Znievom | 18.11 | 18.12 | |||
Príbovce | 18.16 | 18.17 | |||
Košťany nad Turcom | 18.21 | 18.22 | |||
Martin | 18.26 | 18.27 | |||
Priekopa | 18.31 | 18.31 | |||
Vrútky | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci