Os 7522 | |
Řazení vlaku: 2x813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horná Štubňa | 6.42 | ||||
Horná Štubňa zastávka | 6.46 | 6.47 | |||
Turčianske Teplice | 6.52 | 6.53 | |||
Diviaky | 6.55 | 6.56 | |||
Malý Čepčín | 6.59 | 7.00 | |||
Jazernica | 7.03 | 7.03 | |||
Kláštor pod Znievom | 7.07 | 7.08 | |||
Príbovce | 7.12 | 7.13 | |||
Košťany nad Turcom | 7.17 | 7.18 | |||
Martin | 7.22 | 7.23 | |||
Priekopa | 7.27 | 7.27 | |||
Vrútky | 7.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci