Os 6757 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brezno | 14.30 | ||||
Brezno mesto | 14.32 | 14.33 | |||
Brezno-Halny | 14.38 | ||||
Brezno-Rohozná | 14.44 | ||||
Michalová zastávka | 14.51 | ||||
Michalová | 14.55 | 14.56 | |||
Pohronská Polhora | 14.58 | 14.59 | |||
Zbojská | 15.10 | ||||
Tisovec-Bánovo | 15.20 | ||||
Tisovec | 15.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci