Os 6753 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brezno | 10.55 | ||||
Brezno mesto | 10.57 | 10.58 | |||
Brezno-Halny | 11.02 | ||||
Brezno-Rohozná | 11.08 | ||||
Michalová zastávka | 11.15 | ||||
Michalová | 11.17 | 11.18 | |||
Pohronská Polhora | 11.21 | 11.22 | |||
Zbojská | 11.32 | ||||
Tisovec-Bánovo | 11.42 | ||||
Tisovec | 11.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci