Os 6721 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 22.20 | ||||
Tisovec mesto | 22.22 | 22.23 | |||
Tisovec závody | 22.25 | ||||
Rimavská Píla | 22.29 | ||||
Hačava | 22.33 | ||||
Hačava skálie | 22.35 | ||||
Hnúšťa zastávka | 22.38 | ||||
Hnúšťa | 22.41 | 22.42 | |||
Likier | 22.45 | ||||
Rimavské Brezovo | 22.48 | ||||
Rimavská Baňa | 22.52 | 22.53 | |||
Rimavské Zalužany | 22.55 | ||||
Kociha | 22.58 | ||||
Hrachovo | 23.02 | ||||
Nižný Skálnik | 23.04 | ||||
Veľké Teriakovce | 23.07 | ||||
Čerenčany | 23.11 | ||||
Rimavská Sobota | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci