Os 6719 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 19.12 | ||||
Tisovec mesto | 19.14 | 19.15 | |||
Rimavská Píla | 19.20 | ||||
Hačava | 19.24 | ||||
Hačava skálie | 19.26 | ||||
Hnúšťa zastávka | 19.29 | ||||
Hnúšťa | 19.32 | 19.33 | |||
Likier | 19.36 | ||||
Rimavské Brezovo | 19.39 | ||||
Rimavská Baňa | 19.43 | 19.44 | |||
Rimavské Zalužany | 19.46 | ||||
Kociha | 19.49 | ||||
Hrachovo | 19.53 | ||||
Nižný Skálnik | 19.55 | ||||
Veľké Teriakovce | 19.58 | ||||
Čerenčany | 20.02 | ||||
Rimavská Sobota | 20.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci