Os 6701 | |
Řazení vlaku: 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 4.24 | ||||
Tisovec mesto | 4.26 | 4.27 | |||
Rimavská Píla | 4.32 | ||||
Hačava | 4.36 | ||||
Hačava skálie | 4.38 | ||||
Hnúšťa zastávka | 4.41 | ||||
Hnúšťa | 4.44 | 4.45 | |||
Likier | 4.48 | ||||
Rimavské Brezovo | 4.51 | ||||
Rimavská Baňa | 4.55 | 4.56 | |||
Rimavské Zalužany | 4.59 | ||||
Hrachovo | 5.04 | ||||
Nižný Skálnik | 5.07 | ||||
Veľké Teriakovce | 5.09 | ||||
Čerenčany | 5.13 | ||||
Rimavská Sobota | 5.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci