Vlak 5002 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prievidza | 14.18 | ||||
Koš | 14.22 | 14.23 | |||
Nováky | 14.28 | 14.29 | |||
Zemianske Kostoľany | 14.34 | 14.34 | |||
Bystričany | 14.39 | 14.39 | |||
Oslany | 14.43 | 14.43 | |||
Veľké Uherce | 14.48 | 14.48 | |||
Partizánske zastávka | 14.51 | 14.52 | |||
Partizánske | 14.54 | 14.55 | |||
Veľké Bielice | 14.58 | 14.59 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 15.03 | 15.04 | |||
Chynorany | 15.07 | 15.08 | |||
Bošany | 15.12 | 15.14 | |||
Krušovce | 15.17 | 15.18 | |||
Topoľčany | 15.23 | 15.35 | |||
Chrabrany | 15.39 | 15.39 | |||
Ludanice | 15.44 | 15.45 | |||
Mýtna Nová Ves | 15.48 | 15.49 | |||
Kamanová | 15.52 | 15.52 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 15.55 | 15.56 | |||
Koniarovce | 15.59 | 16.00 | |||
Výčapy-Opatovce | 16.03 | 16.04 | |||
Jelšovce | 16.09 | 16.10 | |||
Čakajovce | 16.12 | 16.13 | |||
Lužianky | 16.17 | 16.32 | |||
Mlynárce | 16.36 | 16.37 | |||
Nitra zastávka | 16.40 | 16.40 | |||
Nitra | 16.44 | 16.54 | |||
Dolné Krškany | 16.58 | 16.59 | |||
Ivanka pri Nitre | 17.03 | 17.04 | |||
Branč | 17.09 | 17.10 | |||
Veľký Kýr | 17.13 | 17.14 | |||
Komjatice | 17.18 | 17.25 | |||
Ondrochov | 17.29 | 17.29 | |||
Šurany | 17.35 | 17.36 | |||
Bánov | 17.40 | 17.41 | |||
Nové Zámky | 17.48 | 2. |
Prievidza-Topoľčany ide v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci