Vlak 442 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humenné | 19.40 | ||||
Strážske | 19.49 | 19.50 | |||
Michalovce | 20.02 | 20.03 | |||
Bánovce nad Ondavou | 20.12 | 20.13 | |||
Trebišov | 20.24 | 20.37 | nástupište | ||
Košice | 21.18 | 22.15 | 1. | ||
Kysak | 22.27 | 22.29 | |||
Margecany | 22.43 | 22.45 | |||
Spišská Nová Ves | 23.10 | 23.12 | |||
Poprad-Tatry | 23.30 | 23.33 | 2. | ||
Štrba | 23.47 | 23.48 | |||
Liptovský Mikuláš | 0.14 | 0.16 | |||
Ružomberok | 0.33 | 0.35 | |||
Kraľovany | 0.49 | 0.50 | |||
Vrútky | 1.03 | 1.05 | 2. | ||
Žilina | 1.21 | 1.36 | 2. | ||
Čadca | 2.00 | 2.03 | 3. |
; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci