Vlak 3338 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 13.45 | ||||
Horný Hričov | 13.54 | 13.54 | |||
Dolný Hričov | 13.57 | 13.57 | |||
Bytča | 14.03 | 14.04 | |||
Predmier | 14.06 | 14.07 | |||
Plevník-Drienové | 14.10 | 14.11 | |||
Považská Teplá | 14.15 | 14.16 | |||
Považská Bystrica | 14.20 | 14.21 | 1. | ||
Milochov | 14.26 | 14.27 | |||
Nosice | 14.30 | 14.31 | |||
Púchov | 14.34 | 14.41 | |||
Dolné Kočkovce | 14.46 | 14.46 | |||
Beluša | 14.50 | 14.51 | |||
Ladce | 14.55 | 14.56 | |||
Košeca | 15.00 | 15.00 | |||
Ilava | 15.04 | 15.05 | |||
Dubnica nad Váhom | 15.12 | 15.13 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 15.18 | 15.19 | 2. | ||
Trenčín-Opatová | 15.22 | 15.23 | |||
Trenčín | 15.28 | 3. |
ide v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci