Os 3282 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 18.10 | ||||
Púchov závody | 18.12 | 18.13 | |||
Púchov zastávka | 18.15 | 18.16 | |||
Dohňany | 18.20 | 18.20 | |||
Zariečie | 18.25 | 18.25 | |||
Lúky pod Makytou | 18.28 | 18.29 | |||
Lysá pod Makytou | 18.32 | 18.33 | |||
Strelenka | 18.38 | 18.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci