Os 3047 | |
Řazení vlaku: 951 + 263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 21.01 | 2./4 | |||
Bratislava-Vinohrady | 21.06 | 21.07 | |||
Bratislava-Rača | 21.10 | 21.11 | 2. | ||
Svätý Jur | 21.16 | 21.16 | |||
Pezinok zastávka | 21.19 | 21.20 | |||
Pezinok | 21.23 | 21.24 | 2. | ||
Šenkvice | 21.29 | 21.30 | 2. | ||
Báhoň | 21.36 | 21.37 | |||
Cífer | 21.40 | 21.41 | |||
Trnava | 21.48 | 21.51 | 1. | ||
Brestovany | 21.57 | 21.58 | |||
Leopoldov | 22.05 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci