Os 3027 | |
Řazení vlaku: 951 + 263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 11.01 | 2./2 | |||
Bratislava-Vinohrady | 11.06 | 11.07 | |||
Bratislava-Rača | 11.10 | 11.11 | 2. | ||
Svätý Jur | 11.16 | 11.16 | |||
Pezinok zastávka | 11.19 | 11.20 | |||
Pezinok | 11.23 | 11.24 | 2. | ||
Šenkvice | 11.29 | 11.30 | 2. | ||
Báhoň | 11.36 | 11.37 | |||
Cífer | 11.40 | 11.41 | |||
Trnava | 11.48 | 11.51 | 2. | ||
Brestovany | 11.57 | 11.58 | |||
Leopoldov | 12.05 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci