Os 3023 | |
Řazení vlaku: 951 + 263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 9.01 | 4./18 | |||
Bratislava-Vinohrady | 9.06 | 9.07 | |||
Bratislava-Rača | 9.10 | 9.11 | 2. | ||
Svätý Jur | 9.16 | 9.16 | |||
Pezinok zastávka | 9.19 | 9.20 | |||
Pezinok | 9.23 | 9.24 | 2. | ||
Šenkvice | 9.29 | 9.30 | 2. | ||
Báhoň | 9.36 | 9.37 | |||
Cífer | 9.40 | 9.41 | |||
Trnava | 9.48 | 9.51 | 2. | ||
Brestovany | 9.57 | 9.58 | |||
Leopoldov | 10.05 | 3. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci