Vlak 2619 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 19.53 | ||||
Kuklov | 19.57 | 19.57 | |||
Šaštín-Stráže | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Borský Mikuláš | 20.08 | 20.08 | |||
Šajdíkove Humence | 20.14 | 20.15 | |||
Senica | 20.20 | 20.21 | 1 | ||
Jablonica | 20.30 | 20.31 | 1 | ||
Cerová-Lieskové | 20.34 | 20.34 | |||
Buková | 20.43 | 20.44 | |||
Smolenice | 20.47 | 20.48 | 1 | ||
Bíňovce | 20.51 | 20.52 | |||
Boleráz | 20.56 | 21.00 | |||
Klčovany | 21.03 | 21.04 | |||
Šelpice | 21.07 | 21.08 | 1 | ||
Trnava predmestie | 21.13 | 21.14 | |||
Trnava | 21.19 | 1. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci