Os 20921 „Trilex“ | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybniště | 14.32 | 3 | |||
Horní Podluží | 14.37 | 14.37 | |||
Jiřetín pod Jedlovou | 14.39 | 14.39 | |||
Dolní Podluží | 14.44 | 14.44 | |||
Varnsdorf | 14.49 | 14.53 | 3 | ||
Hrádek nad Nisou | 15.29 | 15.32 | 1/1 | ||
Chotyně | 15.35 | 15.35 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 15.39 | 15.39 | |||
Chrastava | 15.42 | 15.44 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 15.45 | 15.45 | |||
Machnín | 15.49 | 15.49 | |||
Liberec | 15.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci