Vlak Os 7751 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Zličín | 9.34 | 3 | |||
Praha-Stodůlky | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Cibulka | 9.40 | 9.40 | |||
Praha-Waltrovka | 9.43 | 9.43 | |||
Praha-Žvahov | 9.47 | 9.47 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 9.52 | 9.52 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.59 | 2 |
jede v od 5.V. do 27.X. a 6.VII., 28.X., 8.XII.;
Historický motorový vlak; ; ; PRAŽSKÝ MOTORÁČEK; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce, ve vlaku platí též tarif PID; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci