Vlak Sp 1561 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 7.40 | 7.54 | 3 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.08 | 8.17 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Žandov | 8.28 | 8.28 | |||
Horní Police | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Stružnice | 8.36 | 8.40 | 3 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.48 | 8.50 | 1/2 | ||
Mimoň | 9.08 | 9.20 | 2 | ||
Jablonné v Podještědí | 9.35 | 9.46 | 1 | ||
Novina | 10.07 | 10.07 | |||
Liberec | 10.26 | 3a |
jede v od 5.VII. do 30.VIII.;
dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce, ve vlaku platí též tarif IDOL. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; Historický motorový vlak; ; ; LUŽICKÝ MOTORÁČEK; vlak pokračuje z žst. Liberec na vlečku aquapark Babylon a DPM Liberec
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci