Os 7114 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 21.08 | 1 | |||
Mariánské Lázně město | 21.12 | 21.12 | |||
Vlkovice | 21.18 | 21.18 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 21.22 | 21.22 | |||
Ovesné Kladruby | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Mrázov | 21.32 | 21.32 | |||
Teplá | 21.36 | 21.37 | 3 | ||
Hoštěc | 21.40 | 21.40 | |||
Poutnov | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 21.50 | 21.50 | |||
Bečov nad Teplou | 21.58 | 21.59 | 3 | ||
Vodná | 22.03 | 22.03 | |||
Krásný Jez | 22.05 | 22.06 | 2 | ||
Teplička u Karlových Varů | 22.12 | 22.13 | |||
Kfely | 22.15 | 22.15 | |||
Cihelny | 22.19 | 22.19 | |||
Karlovy Vary-Březová | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 22.26 | 22.26 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 22.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia