Os 7111 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.08 | ||||
Doubí u Karlových Varů | 17.12 | 17.12 | |||
Karlovy Vary-Březová | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Cihelny | 17.20 | 17.20 | |||
Kfely | 17.24 | 17.24 | |||
Teplička u Karlových Varů | 17.26 | 17.27 | |||
Krásný Jez | 17.33 | 17.34 | 3 | ||
Vodná | 17.37 | 17.37 | |||
Bečov nad Teplou | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 17.50 | 17.50 | |||
Poutnov | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Hoštěc | 17.59 | 17.59 | |||
Teplá | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Mrázov | 18.08 | 18.08 | |||
Ovesné Kladruby | 18.13 | 18.14 | 3 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | 18.17 | 18.17 | |||
Vlkovice | 18.21 | 18.21 | |||
Mariánské Lázně město | 18.27 | 18.27 | |||
Mariánské Lázně | 18.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci