Os 7110 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 16.34 | 1 | |||
Mariánské Lázně město | 16.38 | 16.38 | |||
Vlkovice | 16.44 | 16.44 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | 16.48 | 16.48 | |||
Ovesné Kladruby | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Mrázov | 16.58 | 16.58 | |||
Teplá | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Hoštěc | 17.06 | 17.06 | |||
Poutnov | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Louka u Mariánských Lázní | 17.16 | 17.16 | |||
Bečov nad Teplou | 17.24 | 17.25 | 3 | ||
Vodná | 17.29 | 17.29 | |||
Krásný Jez | 17.31 | 17.34 | 2 | ||
Teplička u Karlových Varů | 17.40 | 17.40 | |||
Kfely | 17.42 | 17.42 | |||
Cihelny | 17.46 | 17.46 | |||
Karlovy Vary-Březová | 17.51 | 17.51 | 2 | ||
Doubí u Karlových Varů | 17.53 | 17.53 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci