Os 9936 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.05 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Praha-Radotín | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Černošice | 17.25 | 17.26 | |||
Dobřichovice | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Řevnice | 17.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci