Os 9782 „Cyklovlak Okoř“ | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.41 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 13.45 | 13.50 | 3 | ||
Praha-Dejvice | 13.55 | 13.57 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 14.04 | 14.05 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Hostivice | 14.16 | 14.17 | 5 | ||
Jeneč zastávka | 14.22 | 14.22 | |||
Hostouň u Prahy | 14.26 | 14.26 | |||
Dobrovíz | 14.28 | 14.28 | |||
Středokluky | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Tuchoměřice | 14.36 | 14.36 | |||
Noutonice | 14.40 | 14.41 | 4 | ||
Kováry | 14.46 | 14.47 | |||
Zákolany zastávka | 14.50 | 14.51 | |||
Koleč | 14.55 | 14.55 | |||
Podlešín | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Slaný předměstí | 15.11 | 15.11 | |||
Slaný | 15.16 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci