Os 9652 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 18.45 | 18.45 | |||
Praha-Bubeneč | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 18.51 | 18.51 | |||
Roztoky u Prahy | 18.55 | 18.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 18.59 | 18.59 | |||
Úholičky | 19.00 | 19.00 | |||
Řež | 19.02 | 19.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 19.04 | 19.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 19.07 | 19.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 19.10 | 19.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci