R 963 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + A149/A151 + BDs449 + 2xBp282 + B256 + Bp282/B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.10 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 18.17 | 18.18 | 1 | ||
Lysá nad Labem | 18.41 | 18.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 18.54 | 18.56 | 1 | ||
Poděbrady | 19.01 | 19.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 19.27 | 19.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci